NutriDNA 

DNA Sport

Genetická analýza - testováno 25 genetických variant

Genetický test DNA Sport je zaměřen na analýzu genetických variant zapojených do různých biologických oblastí, které ovlivňují reakci Vašeho těla na trénink a sportovní výkon. Zjistíte, jaký typ tréninku je pro Vás nejvhodnější, jak Vaše tělo dokáže po zátěži regenerovat, zda máte sklon ke zranění a zánětlivosti a mnoho dalšího...
V rámci tohoto panelu je testováno 25 genetických variant, které mohou ovlivnit:
  1. Sílu a vytrvalost – okysličení ovlivněné průtokem krve a dýcháním (kapacita srdce a plic - VO2max, krevní tlak), adaptace na trénink, energetický metabolismus (výroba energie a paliva)
  2. Náchylnost ke zranění – strukturální integrita (tvorba a remodelace měkkých tkání a kostí, svalová vlákna)
  3. Regeneraci – délka regenerace, sklon k zánětlivosti a zvýšenému oxidačnímu stresu, výživa
  4. Spánek, metabolismus kofeinu a citlivost na sůl

Faktorů, které mohou ovlivnit Váš sportovní výkon, je celá řada...díky testu DNA Sport zjistíte Vaše případné slabiny a odhalíte, co je pro Vás z pohledu sportovní zátěže vhodné. Získáte tak komplexní přehled informací, které budou specifické pouze pro Vás!


Test DNA Sport Vám poskytne vhled do klíčových oblastí, které mohou ovlivnit Váš sportovní potenciál. Z výsledků genetické analýzy získáte velmi důležité informace, které Vám pomohu s vhodným výběrem sportovní aktivity a stupněm fyzické zátěže s ohledem na Vaše individuální potřeby.


Ať jste vrcholový nebo rekreační sportovec test DNA Sport Vám přinese mnoho cenných informací, které Vám pomohu maximálně zefektivnit Váš tréninkový plán s ohledem na potřeby Vašeho těla. Získáte informace nejen o působení jednotlivých genetických variant, včetně vysvětlení jejich vlivu na sportovní výkon, ale také vhodná doporučení týkající se výživy a životního stylu s ohledem na Vaše zdraví a sportovní výkon.


Test DNA Sport je skvělým nástrojem, který by měl být pevným základem k vytvoření personalizovaného tréninkového plánu na základě Vašich predispozic a sportovních cílů. Otestujte své DNA a dozvíte se, jaké kroky v rámci svého tréninku jsou pro Vás ty správné. Buďte o krok napřed!


Vzorový výsledek testu v anglickém jazyce si můžete prohlédnout ZDE, v případě zájmu mohu také zaslat ukázku mé interpretace v českém jazyce.